Schopnosti společnosti HARTING v oblasti výroby jsou nedílným doplňkem fáze plánování systému. Tyto silné stránky vycházejí z výrobních zkušeností společnosti HARTING, která je vyhlášená špičkovými řešeními již více než padesát let. Díky těmto zkušenostem můžeme nabízet hospodárná a současně technologicky vyspělá řešení již od samého začátku. Naše nabídka výroby zahrnuje pestrou škálu různých činností, které jsou upraveny na míru požadavkům zákazníka.


Osazování kabelů

Společnost HARTING poskytuje řešení v oblasti výroby kabelů s využitím standardních, hybridních nebo speciálních kabelů. Nabízí rovněž sestavy kabelů a kompletní kabeláž pro stroje a spínací skříně. Kompletujeme sběrnicové kabely pro Ethernet, ProfiBus a další komunikační protokoly. Vyrábíme rovněž optické kabely na základě plastových, skleněných (monomode, gradient a grade index) nebo HCS vláken.


Výroba speciálních krytů

Vyrábíme lité hliníkové kryty technologií lití pod tlakem a do pevných nebo pískových forem – s příměsí slitin různých kovů. Společnost HARTING dlouhá léta vyrábí vysoce kvalitní kryty z ohýbaných plechů například z nerezové oceli, běžné oceli, niklového stříbra či hliníku, a také plastové kryty.


Systémová řešení

Systémové řešení chápeme jako realizaci vašich požadavků na funkce, rozměry a barvu za účelem vytvoření komplexního řešení, či lépe řečeno – vašeho NEJLEPŠÍHO ZAKÁZKOVÉHO ŘEŠENÍ. Rádi zpracujeme vaše data a ve spolupráci s vámi vytvoříme optimální produkt pro vaši specifickou aplikaci. Přitom samozřejmě vždy využijeme nejmodernější spojovací technologie HARTING.


Výroba desek plošných spojů

Naše řešení jednovrstvých nebo vícevrstvých PCB desek procházejí během výroby celou řadou samostatných kroků, jako je například vytváření schémat obvodů, směrování, montáž a následné testování. Tato řešení jsou založena na kontrolovaných a spolehlivých výrobních postupech.


Technologie lisování a zapouzdřování

Technologie lisování a zapouzdřování zahrnuje výrobu formy pro zapouzdření, technologii vstřikování pro řešení montáže jednotlivých dílů, lisování konektorů a výměnu pouzder v různých formách. Také zahrnuje výrobu plastových dílů vstřikováním včetně nástrojů a výrobu hlubokotažných plastových dílů, jako například krytů.


Povrchová úprava

Nabízíme povrchovou úpravu s EMC, barevné nátěry nebo práškové barvy v libovolném odstínu. Samozřejmě se postaráme také o chemické ošetření před nátěrem nebo základovou vrstvu.