Váš partner pro systémová řešení

Společnost HARTING vám poskytuje nejen optimálně vyladěné komponenty. Abychom mohli svým zákazníkům nabídnout skutečně ta nejlepší možná řešení, společnost HARTING je připravena udělat mnohem více a stát se nedílnou součástí procesu vytváření hodnot. Nezáleží na tom, zda vám dodáváme osazené kabely, řídicí rámy nebo ovládací panely připravené k provozu: naším cílem je nabídnout zákazníkům maximální přínosy – bez výjimky!

Od nápadů ke společným řešením

  • Profesionální řízení projektu
  • Způsobilost v rámci procesu
  • Testování shody s normami

  Požadavky zákazníka

  Vysoce kvalifikovaní technici prodeje a naši specialisté na zakázková řešení zaznamenají vaše požadavky, nabídnou vám vhodná řešení a budou sloužit jako přímý kontakt během celého procesu vývoje.

  Výroba

  Společnost HARTING staví na desetiletích zkušeností v oblasti výroby inovativních produktů a systémových řešení. Tyto schopnosti a dovednosti tvoří pevný základ výroby špičkových řešení splňujících požadavky normy IRIS rev. 01/DIN EN ISO 9001/2008.

  Dodání

  Důraz klademe nejen na včasné dodání v souladu s pokyny. Neméně důležité jsou pro nás vaše požadavky na balení, počet položek v jednom balení či specifické značení.