Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Project Manager

Firma HARTING s.r.o. je dceřinou společností jednoho z vedoucích výrobců v oblasti průmyslové konektivity se sídlem v Německu a obchodně ho zastupuje na území České a Slovenské republiky.

Z důvodů rozšiřování naší činnosti hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Project Manager HCS (HARTING Customized Solution) – Řízení projektů v odd. Zákaznická řešení pro naší pražskou kancelář.

Náplň práce

-  Sledovaní vývoje v oblasti technické i marketinkové
-  Hledání obchodního potenciálu v rámci stávajících i potencionálních zákazníků společnosti
-  Podpora Regionálních obchodních zástupců společnými návštěvami
-  Jednání s interními a externími dodavateli k získání těch nejlepších řešení pro zákazníka
-  Podílení se na přípravě technických řešení a tvorbě výkresové/technické dokumentace
-  Řízení projektů – vedení projektu ve všech jeho etapách
-  Odpovědnost za obchodní plán oddělení HCS, prezentace řešení a produktů HCS zákazníkům včetně cenových návrhů
-  Podpora lokálních i mezinárodních aktivit firmy, účast na veletrzích a školeních, koordinace s centrálou

Požadujeme:

-  Vzdělání SŠ/VŠ technického směru. Elekrotechnická odbornost je preferována.
-  Pracovní praxi obdobného zaměření alespoň 2 roky, pozice není vhodná pro absolventy
-  Ochotu se angažovat vysokým pracovním nasazením
-  Aktivní znalost anglického jazyka ověřenou pobytem v zahraničí či praxí u firmy se zahraničními kontakty
-  Zručnost při práci s PC, vynikající znalost MS Office, znalost CAD systémů
-  Pečlivost a zodpovědnost
-  Flexibilita, komunikativnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

-  Silné firemní zázemí nadnárodní korporace
-  Zajímavou, zodpovědnou práci
-  Velmi dobré platové podmínky s motivační složkou
-  Firemní výhody
-  Podporu odborného růstu

Nástup možný ihned či dohodou.

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete svůj strukturovaný životopis na tento kontakt:

HARTING s.r.o.
Mlýnská 2, Praha, 160 00

marek.sucharda@HARTING.com